Otelimiz

IMG_4414

AÇELYA OTEL HOŞGELDİNİZ…

Bodrum’un en güzel koylarından biri olan Ortakent, Yahşi’de..Evinizin rahatlığında, aile sıcaklığında, güleryüzün eksik olmadığı, sohbetlerin sabahlara kadar uzadığı, müdaimi olacağınız, ailece kalıp ayrılırken üzüleceğiniz bir dost kapısından herkese merhaba…

Bodrum’a 12 km. uzaklıkta, şehir gürültüsünden uzak fakat dansa, eğlenceye, çılgınlığa ve Bodrum gecelerine ulaşımda 24 saat güçlük çekmeyeceğiniz, kumsalın güzelliği ve denizin berraklığı ile doğayla bütünleşmiş otelimizde sizlere unutamayacağınız bir tatil yaşatmayı diliyoruz..

Dursun Yiğit

Otel İşletmecisi

Odalarımız

Toplam 39 oda, 80 yatak kapasitemizle,huzurla uyuyacağınız odalarımızda rahat edeceksiniz…Odalarımızda; Split Klima, Duş, Telefon, Televizyon, Balkon, Saç Kurutma Makinası ve Özel Kasa mevcuttur..

 

Restaurant

Otelimizin restaurantında siz değerli misafirlerimize Türk Mutfağı’nın değişik ve leziz çeşitlerini sunmaktayız…Yemeklerimize bayılacaksınız..

 

Plaj ve Havuz

Otelimiz denize sıfırdır. Bodrum’un güzel kumsallarından biri olan kumsalımızda ve berrak denizimizde unutulmaz zamanlar geçireceksiniz. Çocuklarımızın güvenle eğlenebileceği çocuk havuzuyla bitişik olan havuzumuzu tercih ettiğinizde de keyifli anlar sizinle..

Bar

Havuz kenarında deniz manzaralı, her türlü yerli ve yabancı içkiyi temin edebileceğiniz, yemek sonrası sohbetlerin koyulaştığı barımızda keyifli saatler sizi bekliyor…

IMG_4657